Reklaminiai plotai
naujoje svetainėje
Reklaminiai plotai naujoje svetainėje

Reklaminiai plotai
naujoje svetainėje!

www.reklaminiaiplotai.lt Svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas - OWEXX.COM x
LED media ekranai
naujoje svetainėje
LED media ekranai naujoje svetainėje

LED media ekranai
naujoje svetainėje!

www.laukoekranai.lt Svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas - OWEXX.COM x

Spaudos darbai

 Šis projektas buvo sukurtas norint mūsų esamų ir būsimų klientų patogumui sutelkti įvairius reklamos būdus į vieną vietą, nepamirštant ir spaudos darbų. Spaudos darbai – vienas iš būdų Jūsų norimus logotipus, vaizdus, nuotraukas ir kitą Jums aktualią informaciją atvaizduoti plačiaformate ir freejet spauda ant įvairiausių medžiagų ir produktų – popieriaus, plėvelės, tento, plastiko, drobės. Be viso to, mes galime atspausti bet kokią didelės rezoliucijos grafiką ant daiktų ir suvenyrų, kuri suteiks Jūsų norimam vaizdui neįtikėtinos kokybės ir ryškumo.

Spaudos būdai

Freejet spauda – išskirtinė spaudos technologija, kuria galima spausdinti lauko sąlygoms atspariais CMYKLcLm spalvų paletės dažais su foto 1440x2880 dpi raiška. Freejet spauda neapsiriboja vien vaizdų spausdinimu ant įprastinių daiktų, tokių kaip tušinukai, knygutės, kalendoriai, pakabukai ir kt. Norimą vaizdą galima spausdinti iki A3+ formato ir iki 14 cm aukščio ruplėto, faktūrinio paviršiaus, kurio gylis gali siekti 3–5 mm ar linkio. Visa tai mes galime atlikti ant bet kokio paviršiaus: metalo, stiklo, plastiko, medžio, odos, akmens. Norintiems išskirtinio, originalaus spausdinto vazdo, siūlome išbandyti freejet spauda išgautus paveikslėlius ant baltu smėliu ar ryžiais padengtų paviršių.


Fotospauda – Jums svarbių akimirkų perkėlimas arčiau Jūsų – ant fotopopieriaus, fototapetų, drobės, įvairių tekstilės medžiagų, tentų, suvenyrų, dovanų. Fototapetai suteikia galimybę padaryti savo namų ar biuro interjerą išskirtiniu, ir, naudojant fotografijas, padaryti veiksmingą reklamą.

Spauda ant drobės
– spaudos būdas, ieškantiems kažko išskirtinio, ilgalaikio, ypatingo. Spaudos darbus atliekame iš natūralios medvilnės pagamintos drobės, ant kurios atspaudžiame norimą reprodukciją ar nuotrauką. Neturintiems norimos nuotraukos, siūlome profesionalių fotografų surengtą fotosesiją, leisiančią išgauti įspūdingų nuotraukų, kurias vėliau galėsime perkelti ant drobės.

3D lipdukai – tai specialūs iškilūs lipdukai, užlieti 1–3mm polimero sluoksniu. Šiuos lipdukus labai patogu naudoti, nes jie pasižymi atsparumu drėgmei, šalčiui, jie nesusibraižo ir tvirtai prilimpa. Kadangi tokiu būdu atspausti lipdukai yra visiškai nekenksmingi aplinkai ir žmogui, jie rekomenduojami naudoti bet kokio pobūdžio įstaigoje. Iškilius lipdukus visame pasaulyje naudoja automobilių, buitinės technikos, baldų, plastikinių langų, verslo dovanų ir kt. gamintojai. Šia spauda atspaustas lipdukas, pažymėtas Jūsų logotipu, leis padaryti ją išskirtine ir unikalia, o tai, be abejonės, yra solidumo ženklas konkurencingoje rinkoje.

Plačiaformatė spauda. Siekdami užtikrinti aukštos kokybės paslaugas, plačiaformatės spaudos darbus atliekame su profesionalia ir išskirtine japonų spaudos įranga Mimaki JV33. Ji leidžia sujungti dvi skirtingas technologijas – lauko spaudai naudojamą solventinę spaudą, atsparią drėgmei ir šalčiui, ir vidaus interjero spaudai naudojamą vandeninių dažų spaudos technologiją, pasižyminčią kokybiškumu. Šio spaudos įrenginiui naudojamais dažais galime išgauti aukščiausios kokybės interjero plačiaformatę spaudą, o tai atliekame ant bet kokio paviršiaus, įvairiausiomis spalvomis ir pustoniais.

Spauda ant tentų. Reklamos tentai – plačiai naudojamas reklamos būdas, skirtas reklamai ant sienų, stendų, gatvės stovų bei kitų vietų. Ant tentų spausdiname įvairaus dydžio reklamą, esant poreikiui ją pakabiname pageidaujamoje vietoje. Populiariausi ir mūsų rekomenduojami tentai yra viniliniai tentai iš PVC audinio, pasižymintys patvarumu, atsparumu oro sąlygoms ir ultravioletiniams spinduliams.


Mes garantuojame aukštos kokybės spaudos darbus, profesionalų aptarnavimą bei savo darbą išmanančių dizainerių pagalbą. Jei Jūs nepasitikite savo fantazija, šį darbą patikėkite mums – atsižvelgę į Jūsų pageidavimus ir norus, sukursime originalų ir išskirtinį produktą, leisiantį pelnyti sėkmę ir populiarumą.

Mūsų teikiamos paslaugos:

– verslo dovanos;
– vienetiniai suvenyrai;
– fotonuotraukų spauda;
– reklaminiai tentai;
– plakatai;
– reklaminės vėliavos;
– lipdukai;
– 3D polimerinių lipdukų gamyba;
– spauda ant įvairios tekstilės ir tapybinių drobių;
– reprodukcijų gamyba;
– fototapetų spauda.

Išbandykite modernius spausdinimo būdus ant bet kokio Jums reikalingo paviršiaus. Save ir savo įmonę reprezentuokite išskirtiniais sprendimais. Mes tai suteikiame greitai ir kokybiškai.

Dėl visų iškilusių klausimų prašome kreiptis telefonu: 8 41 550595.