Reklaminiai plotai
naujoje svetainėje
Reklaminiai plotai naujoje svetainėje

Reklaminiai plotai
naujoje svetainėje!

www.reklaminiaiplotai.lt Svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas - OWEXX.COM x
LED media ekranai
naujoje svetainėje
LED media ekranai naujoje svetainėje

LED media ekranai
naujoje svetainėje!

www.laukoekranai.lt Svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas - OWEXX.COM x

Reklamos plokštumos – Halės turgus

 

HALĖS TURGUS


Halės turgavietė yra seniausia ir viena didžiausių Vilniaus miesto prekyviečių, įsikūrusi sostinės senamiestyje, turinti savo tradicijas ir istoriją. Jau nuo senų laikų ši turgavietė yra viena lankomiausių prekybos vietų, kurioje vilniečiai ir miesto svečiai apsilanko įsigyti šviežių ir sveikų maisto produktų bei pramoninių prekių.

Rekonstruotoje Halės turgavietėje įrengti modernūs ir jaukūs prekybos paviljonai. Veikia kavinė-baras, vaistinė, banko skyrius ir daug kitas paslaugas teikiančių įmonių.

Ant Halės priestato stogo pirkėjų patogumui įrengta 150 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.


Prekyba:

Šiuolaikiškai įrengtose prekybos vietose, kurių plotas yra daugiau nei 6960 m2, prekiaujama ekologiškais produktais, šviežia mėsa, žuvimi, rūkytais mėsos gaminiais, vaisiais ir daržovėmis, medumi, kitais maisto produktais bei pramoninėmis prekėmis.


Į ką orientuoti reklamos plotai?

Reklaminės plokštumos, įrengtos Halės turgavietėje, orientuotos į vidutines arba mažesnes pajamas gaunantį Lietuvos ar užsienio pilietį. Šios turgavietės klientai – vidutinio arba vyresnio amžiaus žmonės, vertinantys natūralų lietuvišką produktą, išlaikantys senas lietuviško maisto tradicijas.

Reklamos plotai įrengti gerai matomose, dažnai lankomose vietose, todėl pastebimi tiek pėsčiųjų, tiek transportu keliaujančių žmonių.


Lauko reklama – didžioji šoninė plokštuma


Itin gerai matoma reklamos plokštuma įrengta judrioje pėsčiųjų gatvelėje, Halės turgavietės dešiniajame šone, ir yra virš 30 metrų ilgio. Ji išsiskiria iš aplinkos tuo, kad šioje Vilniaus vietoje nėra kitų reklamos stendų.

Lauko reklamaLauko reklama – sieninė plokštuma

Reklamos skydas sumontuotas sienoje netoli įėjimo;
Skydas yra apšviestas, todėl reklama yra matoma praeivių ir tamsiuoju paros metu.

Lauko reklama - sieninė plokštuma


Lauko reklama – reklaminis tentas
(stovėjimo aikštelė)

Tentas įrengtas šalia automobilių stovėjimo aikštelės ir tamsiuoju paros metu yra apšviestas prožektorių. Tentas matomas pėsčiųjų ir turgavietės lankytojų, atvykusių savu transportu. Tai puiki proga pasiekti vartotoją ne vien turgavietės darbo metu, bet ir po jo.

Lauko reklama - reklminis tentasHALĖS TURGAUS SCHEMA

HALĖS TURGAUS SCHEMA


1 zona – maisto prekės

Šioje turgavietės zonoje prekiaujama maisto produktais. Joje yra įrengti reklamos stendai, sumontuoti virš prekystalių ir matomi lankytojų ir einant alėja, ir perkant įvairius maisto produktus.
Mūsų siūloma reklama – puikus būdas pranešti vartotojui svabią naujieną ar vykdomą akciją ar naują produktą bei padidinti savo prekės vardo žinomumą ir atpažįstamumą.

Zona 1

 

2 zona – maisto prekės

Zona 2


3 zona – smulkioji prekyba

Šioje turgavietės zonoje vykdoma smulkioji prekyba įvairiais ne maisto produktais. Čia įrengtos reklaminės plokštumos virš prekybos vietų ir išdėstytos taip, kad būtų galima reklamuotis ne vienoje reklaminėje plokštumoje, bet keliose iškart.
Šioje zonoje siūlome reklamuotis ne tik čia prekiaujančioms įmonėms, bet ir kompanijoms, kurios nori savo reklama pasiekti bet kokį vartotoją.

Zona 3


4 zona – laisvalaikio

Pastarojoje zonoje įrengti reklamos plotai – patogi ir puikiai matoma vieta, kuria galima vartotojui perduoti norimą žinią palankiu metu – jam ilsintis ar pramogaujant. Šioje zonoje yra įsikūrusi kavinė ir baras.

Zona 4


Lauko reklama – požeminė pervaža

Požeminėje pervažoje įrengtas reklaminis skydas yra pastebimas ne tik turgavietės lankytojų, bet ir praeivių bei vairuotojų. Čia intesvyvus autotransporto ir pėsčiųjų, atvykstančių į turgavietę, srautas, kuris pastebi šį reklamos plotą.

Zona 5